Absolvuj Butterfly Effect program počas štúdia na vysokej škole.

Študuješ na vysokej škole a rozmýšľaš, že by si šiel skúsiť polrok do zahraničia? Alebo sa rozhoduješ, na akú univerzitu sa vôbec prihlásiť? Ktorá ti poskytne prax a odborníkov z praxe? Či sú pred tebou práve posledné roky na škole a chceš si hľadať cool prácu, ktorá ťa bude aj baviť a pôjde s dobou?

Aj na Slovensku sa nájdu univerzity a vysoké školy, ktoré ti sprostredkujú kvalitné vzdelanie a ktoré spolupracujú s firmami. Sme úprimne radi, že aj do vízie Butterfly Effect programu sa za rekordne krátky čas zapojilo už 9 univerzít. Prečítaj si o tom, ktoré z nich ponúkajú svojím študentom možnosti pre praktické vzdelávanie v oblasti digitálneho biznisu a ako to môžeš využiť:

Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave

Ak na nej študuješ, za absolvovanie Butterfly Effectu môžeš získať aj špeciálny individuálny plán.  Tvorbe mobilných aplikácii v Apps Labe alebo hier v Games Labe sa tak budeš môcť plne venovať. Práve v našom AppsLabe nájdeš Lukáša Bartoša – študenta VŠVÚ v roli UI a UX dizajnéra pre tím riešiaci live tracking Public transport.

Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave

Študenti teórie digitálnych hier a marketingovej a masmediálnej komunikácie môžu pre absolvovanie programu využiť špeciálny individuálny študijný plán. V tomto ročníku podporila fakulta svojich dvoch študentov aj zaujímavým štipendium a umožnila im vrámci vzdelávania vrámci univerzity absolvovať prax u nás v GamesLabe. Ďakujeme!

Fakulta elektrotechniky a informatiky TUKE v Košiciach

Aj Košická technická univerzita prináša študentom možnosť absolvovať náš program Butterfly Effect vďaka špeciálnemu individuálnemu plánu. Marek Smoleň, prvák na TUKE sa tak na pár mesiacov “presťahoval” do Bratislavy a zarezáva s nami denno – denne v AppsLabe.

Nájdeš u nás študentov programátorov zo spomínaných FIIT aj FEI a máme študenta aj zo strednej školy. Štúdium teda nie je prekážkou, práve naopak, je to skvelý čas pre využitie doplňujúceho praktického vzdelávania.

Ako tieto skvelé benefity využiť? Pri vypĺňaní prihlášky uveď svoju školu a ročník, v ktorom študuješ. Ak postúpiš cez výberko a dostaneš sa do ďalšieho ročníka, dáme o tom tvojej škole vedieť a spoločne ti pomôžeme dotiahnuť detaily krok po kroku.

No otvorené hlavy aj srdcia sme našli aj na  Fakulte prírodných viet (FPV) UCM, Fakulte informatiky a informačných technológií (FIIT) a Fakulte elektrotechniky a informatiky (FEI) STU v Bratislave, Vysokej škole múzických umení v Bratislave, Ekonomickej univerzite v Bratislave a Fakulte matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave, kde práve ľudia vo vedení no aj množstvo prednášajúcich podporujú a povzbudzujú vlastných študentov k získavaniu praktických skúseností, kontaktov a tvorbe portfólia pre ich budúce zamestnanie v digitálnom biznise aj skrz účasť v našom programe. Ďakujeme všetkým zapojeným za snahu nájsť možnosti ako spolupracovať a poskytnúť to najlepšie, čo spolu vieme vytvoriť mladým slovenským talentom.

Chcem sa prihlásiť

Ďalšie podobné články

Zapíš sa do nášho newslettra a budeš dostávať najnovšie novinky

© Copyright 2023 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter