Školné v Butterfly Effect programe – získaj talentové štipendium

Nemôžeš si štúdium s profesionálnymi mentormi dovoliť? Pozri sa aké máš možnosti a ako získať štipendium.
Náklady na 5 mesiacov každodenného vzdelávania s podporou viac ako 40 mentorov sú vyše 3000 EUR. Taká je realita priestor aj čas kvalitných ľudí niečo stoja. Chceme byť udržateľným vzdelávaním a preto nie sme zadarmo. Chceme robiť kvalitu a nie kvantitu, preto náš program nie je pre všetkých. No kritérium nie sú financie ale talent. Preto aj keď na plnú sumu programu teraz nemáš, ak na sebe makáš, vieš byť jeho súčasťou.

Aké máš možnosti?

  • Zaplatíš polovicu. Teda 1500 EUR hneď poprijatí do programu ( do júna budú známi vybranú uchádzači). Druhú polovicu ti odpustíme a doplatímy my – naši zakladatelia Leaf, HubHub, Pixel Federation a Sygic.
  • Zaplatíš 300 EUR pri nástupe a potom budeš mať 1,5 roka na doplatenie zvyšného školného vo výške 2700 EUR. Veríme, že so skúsenosťami z programu a naším networkom si hravo nájdeš prácu a nebude to pre teba už problém.
  • Získaš talentové štipendium. Ak si ani tak program nemôžeš dovoliť, ale tvoja motivácia a vypracovanie zadania nás presvedčíš, aby sme ťa podporili, môžeš získať talentové štipendium až do výšku 90% (2700 EUR). Nezabudni v tomto prípade zaškrtnúť v prihláške, že máš záujem o toto štipendium.

Prihlasovanie trvá do polky mája a koncom júna sa dozvieš, či od septembra makáš v Butterfly Effecte.

Ďalšie podobné články

Zapíš sa do nášho newslettra a budeš dostávať najnovšie novinky

© Copyright 2018 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Označ témy, ktoré ťa zaujímajú: