Skúšal si kódiť mobilné appky či hry, ale nechceš ostať iba pri tom?

Nauč sa rozmýšľať ako UX designer, marketér, aj biznis človek a získaj tak skúsenosti, ktoré Ti pomôžu v budúcnosti k vlastnej firme alebo k manažovaniu vlastných vývojových tímov. Prihlás sa do Apps Lab alebo Games Lab v Butterfly Effect programe.

Butterfly Effect vznikol v hlavách úspečných CEO technologických firiem Sygic a Pixel Federation. Od ľudí, Slovákov, ktorí si sami vyskúšali vybudovať globálne riešenia a získať si zahraničné trhy. Keď začínali, pochopili, že byť špecialista v jednej oblasti nestačí. Aby pretavili svoje myšlienky na skutočnosť – naučili sa rozumieť biznisu aj technológiám. A teraz chcú posúvať svoje know how ďalej. Dali dokopy najlepších ľudí z vlastných firiem a špecialistov z digital biznisu na našom trhu. Ak si začínajúci mobile apps vývojár alebo sekáš hry v unity, máš šancu prihlásiť sa do jedného z labov Buttefly Effect programu.

Michal Štencl začal programovať, keď mal 8. Dnes vedie úspešnú globálnu spoločnosť Sygic a rozhodol sa vytvoriť Butterfly Effect ako šancu pre Teba.

Dostaneš tím namakaných kolegov

Butterfly Effect je 5 mesačný fulltime program, ktorý je postavený na mentoringu a práci na reálnych zadaniach. Začíname od 15.1.Ak študuješ, pomôžeme ti vybaviť individuálny študijný plán. Od nápadu po nasadenie do storov si vyskúšaš prácu na vlastnom digitálnom produkte a k dispozícii budeš mať desiatky mentorov z TOP štúdií, startupov a IT spoločností. Za 5 mesiacov sa týmto osobným akcelerátorom vypracuješ na lepšie pozície alebo rozbehneš základy vlastného startupu. Ale čo je najlepšie? Získaš tím!

Dáme ťa dokopy s grafikmi, UXákmi a biznis ľuďmi a budete tvoriť biznisové riešenie na mobilnej platforme (Apps Lab) alebo mobilnú hru (Games Lab). Všetci sú ako ty, chcú na sebe makať a svoju digital budúcnosť vidia na vedúcich pozíciách a pri vzniku inovatívnych riešení. Prešli cez naše výberko a dokázali, že majú na to byť v pilotnom ročníku Butterfly Effectu.

Pomoc s programátorskými výzvami

Okrem mentorov sa hlavne učíte od seba. Špeciálne workshopy a case-studies pre programátorov, meetupy, kde si zdieľate ako čo kto riešil… pravidelne každý týždeň sa vďaka tomu posunieš dopredu.

Získaš rady, kde hľadať overené a najkvalitnejšie info. Spoznáš, ako sa technické aj biznisové problémy riešili vo firmách v real time. Tieto dáta a insighty nikde inde nezískaš. Dozvieš sa špecifické insighty od developerov aj software architektov, vyskúšaš si testovanie s používateľmi.

Spoznáš zaujímavé pracovné ponuky a tímy, ktoré rozbiehajú inovácie v najväčích IT firmách.
Priprav sa na plno zahraničných návštev, uznávané hlavy startupovej a game komunity na svete. Spolupracujeme s OAMK Labs z Fínska, mnohými hernými spoločnosťami aj startupmi zo zahraničia.

Čaká na Teba viac než 30 mentorov a lektorov, ktorých budeš môcť stretnúť počas programu alebo na gate prezentáciách. Prvých z nich si môžeš pozrieť už na našom webe!

Biznis aj technológie

Naučíme ťa ako začať. Celý digitálny produkt (hru alebo appku) od tvorby idey až po nasadenie na trh skrz jasný flow toho, čo tím musí zabezpečiť z developmentu aj biznis stratégie. Získaš komplexné informácie, ktoré by si inak dával dokopy na stážach či v zamestnanich roky.

Spoločne s našimi zakladateľmi Sygicom, Pixel Federation a inovátorskou komunitou HubHubu, ktorej súčasťou sú najúspešnejšie globálne startupy zo Slovenska ako Exponea, ťa zoznámime s ľuďmi, ktorí tvoria náš inovačný ekosystém. Ak budeš ozaj makať a predvedieš sa, po skončení programu dostaneš nejednú pracovnú ponuku.

Čo máš preto urobiť?

  • Prihlás sa a vyplň prihlášku.
  • Vyber si jeden z Labov – Apps Lab alebo Games Lab.
  • Pošleme Ti zadanie, pre Apps Lab ide o vyvtorenie jednoduchej mobilnej appky, pre Games Lab zase jednoduchej hry v Unity.
  • Vyber si možnosť 50% štipendia, odloženie splátok školného na 1 rok

prihlás sa

Ak nemáš možnosti na financovanie, zapíš do výzvy od Curaproxu, kde budeš pracovať na ich zadaní a ich tím ti preplatí 90% nákladov na školné.

zisti viac

Sme si istí, že sa po našom programe bez problémov zamestnáš a táto investícia sa Ti niekoľkokrát vráti.

Ďalšie podobné články

Zapíš sa do nášho newslettra a budeš dostávať najnovšie novinky

© Copyright 2021 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter