Tieto aplikácie budeme tvoriť v ďalšom ročníku Butterfly Effectu

Ak rozmýšlaš nad tým, či sa prihlásiť no nevieš si predstaviť, na čom by ste spoločne s tímom vlastne pracovali, hľa, predstavujeme ti témy, ktoré sa otvoria už v najbližšom ročníku Butterfly Effect programu. Podarilo sa nám ich dať dokopy s našimi partnermi a zostaviť prvotriednu skupinu mentorov, ktorí ťa nimi prevedú. Výzvy sme doťukli až teraz, preto aby sme boli fér a mal si dosť času vybrať si, predlžujeme prihlasovanie do 30. novembra do polnoci! Tak vyberaj:

 

Tvor aplikáciu na tému carsharing a získaj štipendium od Jaguar Land Rover

Vďaka Jaguar Innovation Labu sa môžeš podielať na aplikácii riešiacej výzvu carsharingu. Prototyp aplikácie budete tvoriť na základe use-casu Jaguar Land Roveru, no aplikácia by sama o sebe mala byť nezávislá, vhodná pre globálny trh. Jaguar poskytne štipendiá  až do výšky 90% zo školného na fulltime program pre študentov, ktorí budú na túto výzvu vybraní. Čo v praxi znamená, že celý 5 mesačný program ťa bude stáť iba 300 EUR a zvyšok ti uhradí štipendium. V tíme sa „uživí“ aj nejaký ten gamer či game dizajnér. Appka by mala byť funkčná, no zabiť nudou by určite nemala. Okrem toho, že pre svoj koncept aplikácie budeš môcť tvoriť priamo s ľudmi z Jaguar Land Rover (venujú ti čas, aby ti pomohli na ich use-case identifikovať zaujímavé funkcie, ktoré by mohla mať tvoja appka), vďaka tomuto partnerstvu dostaneš ty a tvoj nový tím podporu aj po skončení programu – a to v podobe miesta na ďalší vývoj aplikácie v priestoroch Jaguar Innovation Labe pri Nitre. A ak vytvoríte skutočne kvalitný produkt, možná bude aj ďalšia spolupráca. Výzva je preto najvhodnejšia pre študentov z regiónu Nitra, ktorí študujú / zaujímajú sa o IT, dizajn, alebo biznis a chcú získať ešte viac skúseností popri škole a popri tom rozbehnúť vlastný startup.

Chcem sa prihlásiť

Tvor aplikáciu pre zamestnancov veľkých spoločností – Employees Engagement App

Ako motivovať zamestnancov k zapojeniu sa do firemných akcií, trackovania progresu v osobnostnom rozvoji? Ako zvládnuť komunikáciu so svojimi ľudmi, keď sa z vašej firmy stala veľká korporácia? Ako uľahčiť tento tok medzi zamestnávateľom a zamestnancami tak, aby sa zmestil do jednej šikovnej – a zábavnej aplikácie? V programe budeme vytvárať MVP za pomoci feedbacku a mentorov z HB Reavisu, no návrh bude mať globálne využitie pre rôzne odvetvia aj krajiny. Rovnako aj do tejto challenge sa môžu hlásiť ľudia s games backroundom.

Chcem sa prihlásiť

Tvor aplikácie pasujúce sa z Smart Cities Challenge 

Ako uľahčiť, zprehľadniť a zjednodušiť parkovanie? A ako motivovať ľudí, aby zdielali medzi sebou najaktuálnejšie informácie o mestskej hromadnej doprave? To sú výzvy, na ktoré ľudstvo stále hľadá odpoveď. Veľkou výhodou pre tímy zaoberajúce sa týmito témami je fakt, že získajú najlepších odborníkov mentorov priamo z fachu mobility – Sygicu. Výzvy trhu ti predstaví zakladateľ Sygicu – Michal Štencl. Práve on ti venuje svoj extra čas okrem ďalších TOP ľudí z oblasti mobility a slovenského startup ekosystému.

Chcem sa prihlásiť

Zapíš sa do nášho newslettra a budeš dostávať najnovšie novinky

© Copyright 2021 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter