Získaj štipendium a tvor hru pre CURAPROX

Získaj štipendium od firmy CURAPROX na štúdium v Games Labe od septembra 2018 do januára 2019. Hľadáme začínajúcich 2D / 3D grafikov, unity programátorov a game dizajnérov.

PRIHLÁSIŤ SA

Teraz máš šancu získať vzdelanie v oblasti tvorby hier a prejsť si celým procesom od nápadu po launch za skvelých podmienok. SlovenskýCURAPROX sa opäť rozhodol podporiť mladé talenty a spolu vám prinášame možnosť pracovať a učiť sa 5 mesiacov na hre, ktorá pomôže pri šírení dôležitosti témy pravidelnej ústnej hygieny. Hľadajú sa 5 odvážlivci, ktorí budu v tíme vytvárať hru pre osvetový projekt Brusher.

Brusher je pokračovaním osvetového programu Dental Alarm. Od minulého roku je k dispozícii pre žiakov 8. a 9. ročníka základných škôl a pre študentov stredných škôl. Študenti zubného lekárstva počas dvoch prezentácií žiakov naučia, ako predchádzať zubným kazom a ďalším nepríjemnostiam. Ty v Butterfly Effecte spoluvytvoríš hru, ktorá žiakom aj učiteľom ostane a bude ich ďalej motivovať poraziť zubný kaz.

Ako to bude prebiehať

Výberový proces

 • Ak svoju kariéru vidíš v hernom priemysle, stiahni si zadanie www.butterflyeffect.sk
 • Prihlás sa na tomto linku alebo cez web
 • V prihláške zaškrtni, že máš záujem pracovať na téme „CURAPROX monilná hra“
 • Spolu s prihláškou pošli vypracovanie na tvoju rolu 2D/3D grafika, programátora alebo game dizajnéra
 • Tých, čo nás zaujmú, pozveme na osobné stretnutie
 • Ak ťa vyberieme, získaš tím 4 – 5 ľudí
 • Od septembra začne tvoje štúdium.

Štipendium od firmy CURAPROX môže získať maximálne 5 ľudí. Celý 5 mesačný program ich bude stáť vďaka CURAPROX podpore iba 300 EUR (10% zo školného).

Počas programu

 • Na úvod si sadnete s CURAPROX tímom a pobavíte sa o zadaní a zodpoviete si otázky.
 • Následne začne vaša tímová práca – brainstorming ako to celé uchopiť do hry a tvrdá práca s podporou mentorov a 5 mesiace plné workshopov.
 • Priebežne budeš komunikovať s CURAPROX tímom a získavať od nich feedback na celú hru. Naučíš sa, ako pracovať s klientom a zladiť vaše predstavy.
 • Čakajú ťa mininálne 4 verejné prezentácie vašej hry a pokroku pred ľuďmi z Pixel Federation aj ďalších herných štúdií.

Na konci programu máš hotovú mobilnú hru pre Brusher v hrateľnej verzii aspoň niekoľko levelov. A vieš, ze tvoje portfólio sa rozrástlo o hru, ktorá bude mať reálne svojich hráčov a promo vďaka firme CURAPROX.

Ako je to s duševnými právami a vlastníctvom hry?

Náš partner dá zadanie a zaplatí ti 90% zo školného. Teba tak program bude stať na celých 5 mesiacov len 300 eur. Hra ostane jeho vlastníctvom, tvorcom však naďalej ostávaš ty a môžeš ju využívať na svoje promo či do portfólia. Ak si s CURAPROX tímom padnete do oka, nevylučuje sa ani dlhodobejšia spolupráca po programe.

Všetko je len na tebe, čo do toho dáš – to sa ti vráti.

 

VIAC O PROGRAME

Ďalšie podobné články

Zapíš sa do nášho newslettra a budeš dostávať najnovšie novinky

© Copyright 2021 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter