Pre koho je kurz?

Tento kurz je vhodný pre všetkých ľudí pracujúcich vo virtuálnom prostredí na dennom poriadku.  Pre tých, ktorí chápu, že medzi virtuálnou komunikáciou a osobnou interakciou je rozdiel a chcú sa učiť, ako riešiť rôzne situácie, pochopiť správny význam a ako podporiť seba a iných členov tímu v jasnej online komunikácii a dosiahnutiu cieľa.

Ako to prebieha?

Ako dlho?
 • Kurz pozostáva z jedného online stretnutia.
Kedy sa kurz uskutočňuje?
 • V podvečerných hodinách od 17:00 do 19:00.
Kde sa kurz uskutočňuje?
 • Kurz prebieha v online prostredí, za pomoci komunikačného nástroja ZOOM.

Toto je obsah

 • Účinná virtuálna komunikácia

  Počas tohto jednodňového workshopu sa dozviete výhody a nevýhody virtuálnej komunikácie. Desať základných princípov fungovania virtuálneho tímu a stratégie pre vedenie ľudí vo virtuálnom svete. Ďalšou témou cez ktorú prejdeme je rola lídra a jeho štýl vedenia virtuálneho tímu. Okrem iného sa dozviete aj o vhodných stratégiach efektívneho počúvania akým sú validizácia, preformátovanie a iné komunikačné techniky. Súčasťou tohto worshopu je aj nácvik komunikačných techník formou modelovej situácie – ako prerušiť účastníka, vstúpiť do témy, nasmerovať rozhovor na zadanie a cieľ mítingu v prípade odklonenia, ako správne dávať otázky. A nakoniec sa dostaneme k rozobratiu modelovej situácie – Čo som sa sám o sebe naučil?

  Čo sa naučíte na workshope?

  • Základné princípy efektívneho fungovania virtuálneho tímu
  • Efektívne techniky komunikácie, vyjadrenie svojho názoru, techniky
   aktívneho počúvania
  • Účasť na zážitkovom cvičení účastníkom pomôže rozoznávať rôzne
   spôsoby komunikácie a učiť sa s nimi pracovať

Termíny

Začiatok kurzu
Round 1Soon

Cena

PonukaCena
Early Bird20% zľavaEARLYBIRD20
Regular priceplná suma159€

Lektori

Svetlana Poláková Coach • TerraClarity

Svetlana je profesionálna koučka, mentorka a konzultantka. Vyštudovala manažment v zahraničí a od roku 2017 vedie neziskovú organizáciu. Vďaka skúsenostiam z bisnis sveta ponúka výkonným manažérom, či podnikateľom pohľad človeka, ktorý vidí veci s odstupom a nadhľadom.

Ďalšie podobné kurzy

Games Lab 5 mesiacov • 20 hodín týždenne hodín týždenne

Láka vás vidina tvorby hier za pomoci skúsených mentorov z herného sveta? Chceli by ste “publishnúť” svoju prvú hru? V Games Labe si za 5 mesiacov prejdete celým procesom vývoja hry, od analýzy trhu, tvorby hrateľného prototypu, užívateľského testovania, až po jeho uvedenie na trh. Dostanete reálne zadanie a makať budete v tíme s ďalšími grafikmi, programátormi, game dizajnérmi a product ownermi. Program je vhodný pre študentov aj pracujúcich ľudí.

Apps Lab 5 mesiacov • 20 hodín týždenne hodín týždenne

Vstúpte do sveta startupov, dizajnu a technológí! Počas 5 mesiacov si prejdete celým procesom vývoja iOS, Android alebo hybridnej aplikácie, od idey až po vydanie na App Store. V tíme budete pracovať na reálnom zadaní od stakeholdera pod vedením skúsených mentorov z biznisu. Makať budete v tíme s ďalšími grafikmi, dizajnérmi, programátormi a biznis ľuďmi. Program sa dá stíhať aj popri škole či práci.

Úvod do UX dizajnu 4 týždne • 7 stretnutí hodín týždenne

Zaujíma vás svet UX? Kurz zložený zo siedmich workshopov vás ním prevedie. Od všeobecnejšieho úvodu prejdete do hĺbky zákazníckého výskumu, naučíte sa ako inovovať, ako kreatívne myslieť, ako postaviť funkčný prototyp a efektívne zvládnuť testovanie. Kurz je vhodný pre ašpirujúcich UX dizajnérov, startupistov, alebo produktových, projektových, či marketingových manažérov.

Zapíš sa do nášho newslettra a budeš dostávať najnovšie novinky

Život v Butterfly Effect programe

© Copyright 2020 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Označ témy, ktoré ťa zaujímajú:

×

Zdravím!

Máš otázky? Pošli mi Whatsapp správu tu alebo mail na alzbeta@butterflyeffect.sk
Rada pomôžem :slightly_smiling_face: 

×