Pre koho je kurz?

Tento kurz je vhodný pre všetkých ľudí pracujúcich vo virtuálnom prostredí na dennom poriadku.  Pre tých, ktorí chápu, že medzi virtuálnou komunikáciou a osobnou interakciou je rozdiel a chcú sa učiť, ako riešiť rôzne situácie, pochopiť správny význam a ako podporiť seba a iných členov tímu v jasnej online komunikácii a dosiahnutiu cieľa.

Ako to prebieha?

Ako dlho?
 • Kurz pozostáva z jedného online stretnutia.
Kedy sa kurz uskutočňuje?
 • V podvečerných hodinách od 17:00 do 19:00.
Kde sa kurz uskutočňuje?
 • Kurz prebieha v online prostredí, za pomoci komunikačného nástroja ZOOM.

Toto je obsah

 • Účinná virtuálna komunikácia

  Počas tohto jednodňového workshopu sa dozviete výhody a nevýhody virtuálnej komunikácie. Desať základných princípov fungovania virtuálneho tímu a stratégie pre vedenie ľudí vo virtuálnom svete. Ďalšou témou cez ktorú prejdeme je rola lídra a jeho štýl vedenia virtuálneho tímu. Okrem iného sa dozviete aj o vhodných stratégiach efektívneho počúvania akým sú validizácia, preformátovanie a iné komunikačné techniky. Súčasťou tohto worshopu je aj nácvik komunikačných techník formou modelovej situácie – ako prerušiť účastníka, vstúpiť do témy, nasmerovať rozhovor na zadanie a cieľ mítingu v prípade odklonenia, ako správne dávať otázky. A nakoniec sa dostaneme k rozobratiu modelovej situácie – Čo som sa sám o sebe naučil?

  Čo sa naučíte na workshope?

  • Základné princípy efektívneho fungovania virtuálneho tímu
  • Efektívne techniky komunikácie, vyjadrenie svojho názoru, techniky
   aktívneho počúvania
  • Účasť na zážitkovom cvičení účastníkom pomôže rozoznávať rôzne
   spôsoby komunikácie a učiť sa s nimi pracovať

Termíny

Začiatok kurzu
Round 1Soon

Cena

Cena
159€

Lektori

Svetlana Poláková Coach • TerraClarity

Svetlana je profesionálna koučka, mentorka a konzultantka. Vyštudovala manažment v zahraničí a od roku 2017 vedie neziskovú organizáciu. Vďaka skúsenostiam z bisnis sveta ponúka výkonným manažérom, či podnikateľom pohľad človeka, ktorý vidí veci s odstupom a nadhľadom.

Ďalšie podobné kurzy

Games Lab 5 mesiacov • 20 hodín týždenne hodín týždenne

Láka vás vidina tvorby hier za pomoci skúsených mentorov z herného sveta? Chceli by ste “publishnúť” svoju prvú hru? V Games Labe si za 5 mesiacov prejdete celým procesom vývoja hry, od analýzy trhu, tvorby hrateľného prototypu, užívateľského testovania, až po jeho uvedenie na trh. Dostanete reálne zadanie a makať budete v tíme s ďalšími grafikmi, programátormi, game dizajnérmi a product ownermi. Program je vhodný pre študentov aj pracujúcich ľudí.

Apps Lab 5 mesiacov • 20 hodín týždenne hodín týždenne

Vstúpte do sveta startupov, dizajnu a technológí! Počas 5 mesiacov si prejdete celým procesom vývoja iOS, Android alebo hybridnej aplikácie, od idey až po vydanie na App Store. V tíme budete pracovať na reálnom zadaní od stakeholdera pod vedením skúsených mentorov z biznisu. Makať budete v tíme s ďalšími grafikmi, dizajnérmi, programátormi a biznis ľuďmi. Program sa dá stíhať aj popri škole či práci.

Úvod do UX dizajnu 4 týždne • 7 stretnutí hodín týždenne

Zaujíma vás svet UX? Kurz zložený z 5 workshopov a 2 prednášok vás ním prevedie. Od všeobecnejšieho úvodu prejdete do hĺbky zákazníckého výskumu, naučíte sa ako inovovať, ako kreatívne myslieť, ako postaviť funkčný prototyp a efektívne zvládnuť testovanie. Kurz je vhodný pre ašpirujúcich UX dizajnérov, startupistov, alebo produktových, projektových, či marketingových manažérov.

Zapíš sa do nášho newslettra a budeš dostávať najnovšie novinky

Život v Butterfly Effect programe

© Copyright 2021 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter

×

Zdravím!

Máš otázky? Pošli mi Whatsapp správu tu alebo mail na alzbeta@butterflyeffect.sk
Rada pomôžem :slightly_smiling_face: 

×