Pre koho je kurz

Tento kurz je určený pre tých, ktorí v oblasti práce na diaľku začínajú, alebo chcú/hľadajú zmenu vo svojej súčasnej kariére. Ak chceš založiť svoj startup, pracuješ pre firmu, ktorá ti dovolí pracovať doma, alebo kdekoľvek, alebo máš len záujem zvýšiť svoju produktivitu na home office, určite sa tu nájdeš.

Ako to prebieha

Ako dlho?
 • Kurz trvá 2 týždne.
Kedy sa kurz uskutočňuje?
 • V podvečerných hodinách od 17:00  (pondelky a stredy).
Koľko stretnutí?
 • Kurz je vyskladaný z 3 workshopov  – workshop = stretko na ktorom sa budete ako celá skupina zapájať do aktivít a diskusií, ktorú vedie skúsený mentor – čiže jedná sa o interaktívnu formu vzdelávania, kde sa zapájate, zhovárate, riešite svoje problémy.
  Súčasťou kurzu je aj skupinový koučing, kde viete riešiť svoje konkrétne problémy so skúsenými koučami z International Coaching Federation
 • Počet miest na kurz je limitovaný,  aby sa mentor na workshope reálne dokázal venovať každému z vás takže o feedbacky a rady určite nebude núdza
Kde sa kurz uskutočňuje?
 • Kurz prebieha v online prostredí, za pomoci komunikačného nástroja ZOOM.

Toto je obsah

 • Práca na diaľku z pohľadu digitálnej nomádky

  Ako úspešne fungovať v digitálnom prostredí z pohľadu digitálnej nomádky
  2h Workshop
  , Silvia Púchovská

  Na tomto workshope sa dozvieš, ako Silvia Púchovská po odchode z korporácie začínala s online podnikaním a digitálnym nomádstvom. Dostaneš prehľad akým spôsobom sa dá pracovať a zarábať “remotely”, s ktorými výzvami sa Silvia stretla a ako ich riešila.

   

  Čo sa naučíš na workshope?

  • Spôsoby práce na diaľku
  • Možné miesta pre prácu na diaľku
  • Najčastejšie výzvy pri práci na diaľku a ich riešenia, napr. ako na disciplínu a produktivitu
  • Nástroje a tipy pre online spoluprácu a komunikáciu, napr. pre projektový manažment
  • Tipy pre digitálne nomádstvo
 • Efektívna virtuálna komunikácia

  2h Workshop, Svetlana Poláková

  Počas tohto workshopu sa dozvieš výhody a nevýhody virtuálnej komunikácie. Desať základných princípov fungovania virtuálneho tímu a stratégie pre vedenie ľudí vo virtuálnom svete. Ďalšou témou cez ktorú prejdeme je rola lídra a jeho štýl vedenia virtuálneho tímu. Okrem iného sa dozvieš aj o vhodných stratégiach efektívneho počúvania akým sú validizácia, preformátovanie a iné komunikačné techniky. Súčasťou tohto worshopu je aj nácvik komunikačných techník formou modelovej situácie – ako prerušiť účastníka, vstúpiť do témy, nasmerovať rozhovor na zadanie a cieľ mítingu v prípade odklonenia, ako správne dávať otázky. A nakoniec sa dostaneme k rozobratiu modelovej situácie – Čo som sa sám o sebe naučil?

  Čo sa naučíš na workshope?

  • Základné princípy efektívneho fungovania virtuálneho tímu
  • Efektívne techniky komunikácie, vyjadrenie svojho názoru, techniky
   aktívneho počúvania
  • Účasť na zážitkovom cvičení účastníkom pomôže rozoznávať rôzne
   spôsoby komunikácie a učiť sa s nimi pracovať
 • Skupinový koučing - priestor na tvoje problémy

  3h Workshop, Boris Dobiš a Erika Falťanová

  Prinesieš si svoje otázky, postrehy a problémy, ktoré každodenne riešiš a na ich základe sa dozvieš, ako dané problémy vyriešiť. Pomocou aktívneho počúvania a kladenia otázok si s profesionálnymi certifikovanými koučmi z International Coaching Federation môžeš vyskúšať koučovací prístup aj na sebe, či svojom tíme.

Termíny

Začiatok kurzu
Round 13.5. 2021

Cena

Cena249€
Špeciálna cena159€

Prihláška

Mentori

Erika Falťanová Coach • Miller Heiman Group

Erika je certifikovaná lektorka a koučka s dlhoročnou praxou v oblasti leadershipu, sales a zákazníckeho servisu. Svoje znalosti z pôsobenia vo výrobných spoločnostiach, pozície obchodnej riaditeľky a nezávislého organizačného a ekonomického poradcu zúročuje pri tréningoch v korporátnej sfére. Certifikáty získala od viacerých nadnárodných vzdelávacích spoločností.

Boris Dobiš Coach • YPnet

Boris je samostatný kouč, tréner, mentor a konzultant s prírodovedným vzdelaním so 17ročnou praxou v oblasti korporátneho predaja na Slovensku a v regióne CEE. Pomáha jednotlivcom najmä v oblasti leadershipu, komunikačných a prezentačných zručností, či predaja.

Svetlana Poláková Coach • TerraClarity

Svetlana je profesionálna koučka, mentorka a konzultantka. Vyštudovala manažment v zahraničí a od roku 2017 vedie neziskovú organizáciu. Vďaka skúsenostiam z bisnis sveta ponúka výkonným manažérom, či podnikateľom pohľad človeka, ktorý vidí veci s odstupom a nadhľadom.

Silvia Púchovská Founder • StudioInbound

Silvia Púchovská je digitálna nomádka a online marketérka. S remote work začala v roku 2012, kedy sa vybrala na dobrodružnú cestu po Južnej Amerike. Počas cesty začala blogovať a neskôr freelancovať pre klientov z rôznych krajín. Po piatich rokoch freelancovania začala budovať tím freelancerov, ktorý pod značkou Studio Inbound doručuje rozličné online marketingové projekty pre malé firmy. Silvia o skúsenostiach z nomádstva napísala knihu SVET je moja kancelária.

Ďalšie podobné kurzy

Apps Lab 5 mesiacov • 20 hodín týždenne

Vstúpte do sveta startupov, dizajnu a technológí! Počas 5 mesiacov si prejdete celým procesom vývoja iOS, Android alebo hybridnej aplikácie, od idey až po vydanie na App Store. V tíme budete pracovať na reálnom zadaní od stakeholdera pod vedením skúsených mentorov z biznisu. Dostanete reálne zadanie a makať budete v tíme s ďalšími grafikmi, dizajnérmi, programátormi a biznis ľuďmi. Program je vhodný pre študentov aj pracujúcich ľudí.
Najbližší termín: 3 septembra, 2021

Games Lab 5 mesiacov • 20 hodín týždenne

Láka vás vidina tvorby hier za pomoci skúsených mentorov z herného sveta? Chceli by ste “publishnúť” svoju prvú hru? V Games Labe si za 5 mesiacov prejdete celým procesom vývoja hry, od analýzy trhu, tvorby hrateľného prototypu, užívateľského testovania, až po jeho uvedenie na trh. Dostanete reálne zadanie a makať budete v tíme s ďalšími grafikmi, programátormi, game dizajnérmi a product ownermi. Program je vhodný pre študentov aj pracujúcich ľudí.
Najbližší termín: 3 septembra, 2021

Úvod do UX dizajnu 4 týždne • 7 stretnutí

Zaujíma vás svet UX? Kurz zložený z 5 workshopov a 2 prednášok vás ním prevedie. Od všeobecnejšieho úvodu prejdete do hĺbky zákazníckého výskumu, naučíte sa ako inovovať, ako kreatívne myslieť, ako postaviť funkčný prototyp a efektívne zvládnuť testovanie. Kurz je vhodný pre ašpirujúcich UX dizajnérov, startupistov, alebo produktových, projektových, či marketingových manažérov.
599€
299€
Najbližší termín: 7 júna, 2021

Zapíš sa do nášho newslettra a budeš dostávať najnovšie novinky

© Copyright 2021 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter