V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Šimon Šicko CEO • Pixel Federation

Šimon je vyštudovaný architekt, takže hľadať víziu či riadiť tím sa učil v praxi. Aj jeho pozícia v hernom štúdiu 10Tacle, kde pôsobil pred založením vlastného projektu, sa síce volala team lead, ale bola skôr kreatívna ako manažérska. Pixel Federation odštartoval so spoločníkmi v roku 2007 a dnes má hodnotu 30 miliónov eur. Jeho najúspešnejšiu hru TrainStation hrávajú mesačne dva milióny ľudí.

Jozef Kováč Co-founder • Exponea

Jozef po vyštudovaní umelej inteligencie začal pôsobiť ako data- mining konzultant. Pomerne rýchlo spoznal veľa veľkých firiem zvnútra a videl, ako im pokročilá analýza dát pomáha. Založil vlastnú firmu s cieľom doniesť pokročilú analytiku v zrozumiteľnej forme do bežných firiem. Exponea získala viacero investícií a aj v zahraničí sa považuje za jeden z najúspešnejších globálnych startupov.

Roman Paulen Head of eCommerce • Sygic

Roman je odborník na akvizíciu a monetizáciu užívateľov. V Sygicu pracuje už vyše 6 rokov ako Head of eCommerce. Je zodpovedný za mobilný marketing, získavanie nových mobilných užívateľov a hľadanie business modelov. Predtým pracoval pre T-Mobile, kde bol zodpovedný za mobilné paušály pre konzumerov. Nedávno absolvoval doplnkové štúdium na univerzite v Berkeley.

Peter Doležal Lead 3D Artist • Pixel Federation

Peter začínal tvorbou Flash mini-hier. Už počas štúdia priemyselného dizajnu na STU v Bratislave pracoval ako Art Lead v Pixel Federation. Zaujíma sa o výrobu hudobných nástrojov, progres digitizér technológií a v roku 2012 vyhral Grand Prize na Behance portfolio review week-u. Momentálne pracuje ako Art Lead na 3D projekte SEAPORT v Pixel Federation

Michal Štencl CEO • Sygic

Michal založil firmu Sygic, keď mal 25 rokov. Spoločnosti sa podarilo vytvoriť navigáciu, ktorú si stiahlo 130 miliónov ľudí na celom na svete. Denne pribudne 120-tisíc nových užívateľov. Sám podporuje startupy a mladých ľudí, ktorí majú energiu a chuť niečo zmeniť.

Táňa Zacharovská Art Director • Bored Monkey

Táňa študovala sochárstvo a priemyselný dizajn na VŠVU a v Media Lab na Aalto University v Helsinkách. Od hernej 2D a 3D grafiky prešla k art direction. Vo svojom portfóliu má práce pre firmy ako Cauldron, Tentacle Studios, 3D People a Pixel Federation. V súčasnosti vyvíja vlastnú vzdelávaciu tabletovú hru Garbage Gobblers.

Vincent Durbák Chief Design Officer • Sygic

Absolvent VŠV, ktorý svoju budúcnosť zasvetil dizajnu a komunikácii značiek. Ako dizajnér má za sebou viacero výstav na Slovensku, v Brne, Lisabone či Londýne. Začínal ako grafický dizajnér v IBM, kde pôsobil 8 rokov. Dnes je to už 5 rok, čo sa venuje jednému z najúspešnejších slovenských startupov - firme Sygic, ktorá dnes pôsobí na globálnych trhoch. Zo senior grafického dizajnéra sa vypracoval na Art Directora a dnes vedie celú koncepciu Brand Communication tejto firmy.

Michaela Kočiová Head Of Design • Sygic

Miška v roku 2011 začínala v dnes už najväčšom slovenskom UX štúdiu Lighting Beetle ako UX designérka a konzultantka. Dnes spolu s kolegami vylepšuje používateľský zážitok z navigácie Sygic. V roku 2015 spolu s kolegami z UX sveta založila Slovenskú User Experience Asociáciu (SUXA).

Martin Basila CEO • Sensoneo

Martin je dlhoročný vrcholový IT manažér, vyštudoval automatizáciu a robotiku. Pracoval ako Sr IT manažér v NESS Slovensko, programový manažér v Infosys Technologies či Sr. manažér IT v Quimondo. V roku 2012 založil Martin spoločnosť Brain:IT, v rámci ktorej sa v roku 2014 začal venovať téme Smart waste managementu. Od roku 2017 pod značkou Sensoneo j.s.a.

Mentori v akcii

Život v Butterfly Effect programe

AKO SA ZABÁVAME:
AKO PRACUJEME:
© Copyright 2018 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Označ témy, ktoré ťa zaujímajú: