V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Žaneta Kučarová Senior UX researcher • Kiwi.com

Žaneta je UX výskumníčka v Kiwi.com s vášňou pre IT, marketing a dizajn. Predtým než sa pripojila do tímu, študovala softvérové inžinierstvo. Pracovala na projektoch, kde si vyskúšala byť programátorkou, dizajnérkou a výskumníčkou. V súčasnosti sa venuje najmä kvalitatívnemu výskumu a snaží sa transformovať potreby cestovateľov do produktu. Verí, že každý výskumný projekt potrebuje vynikajúcu prezentáciu – bez nej, akoby sa ani neudial. Vo svojom voľnom čase sa venuje foteniu a práci na svojom Instagrame.

Dominika Palivcová Senior UX researcher • Kiwi.com

Dominika študovala informatiku a čoskoro si uvedomila, ako veľmi ju baví UX dizajn. Počas magisterského štúdia sa špecializovala na oblasť interakcie človeka s počítačom (human-computer interaction), pričom sa naplno začala venovať UX dizajnu a výskumu. Neskôr sa rozhodla pridať do tímu v Kiwi.com, kde sa zamerala výhradne na UX výskum. Baví ju byť “advokátkou” užívateľov a súčasne tvoriť hodnotné produkty.

Justin E. Daniel, MBA Business Services konzultant • Bloomreach

Justin je ostrieľaný viac-kanálový profesionál v oblasti merchandisingu s viac ako 15.-ročnou skúsenosťou. Ako Poradca obchodných služieb v Bloomreach,inštruuje profesionálov o spôsoboch využitia všetkých možností platformy Bloomreach. Naprieč jeho kariérou, Justin pomohol mnohým známym organizáciám využívajúcim rôzne analytické nástroje a nástroje platformy stránok na zlepšenie zákazníckej skúsenosti.

Nicholas Pavao Solutions Architect • Bloomreach

Nicholas je vývojár, konzultant a trenér s 5. - ročnou skúsenosťou. Pracuje v tíme profesionálnych služieb v Bloomreach ako Solutions Architect. Počas tejto role získal skúsenosti s implementovaním Bloomreach's suite produktov k naplneniu rôznych prípadov v použití pre klienta.

Marcel Madarasz Business konzultant • Bloomreach

Marcel je špecialistom v marketingovej automatizácií & analytike, má vášeň k poskytovaniu personalizovaných zákazníckych skúseností. Ako biznis konzultant v Bloomreach dodáva projekty pre rôzne značky po celom svete a radí v oblasti používania modelov umelej inteligencie, A/B testovania, optimalizácie konverzného pomeru v psychológii správania.

Marcel Madarasz Business Consultant • Bloomreach

Marcel is a specialist in marketing automation & analytics who is passionate about delivering personalized customer experiences for his clients. As a Business Consultant at Bloomreach he delivers projects for different brands all around the globe and advises on the usage of artificial intelligence models, A/B testing, conversion rate optimization, and behavioral psychology.

Viktor Gregor Game Analyst • Pixel Federation

Viktor je dátový analytik v Pixel Federation. Pracuje hlavne na nových projektoch a ich soft launchi. Okrem toho sa venuje štatistickému vyhodnocovaniu A/B testov a implementácii nového postupu vo firme. Vyštudoval aplikovanú matematiku v Amsterdame a v Bratislave.

Katarína Snopčoková User Acquisition Specialist • Exponea

Katka pôsobí v oblasti digitálneho marketingu už 8 rokov. Začínala v najväčších mediálnych agentúrach v Prahe, získala znalosti pri spravovaní online kampaní rôznorodých klientov. Od roku 2012 sa zameriava na oblasť performance marketingu. Tomu sa už viac ako 3 roky venovala v Sygicu na pozíciií User Acquisition Specialist. V súčasnosti posobí v Exponea.

Roman Paulen Head of eCommerce • Sygic

Roman je odborník na akvizíciu a monetizáciu užívateľov. V Sygicu pracuje už vyše 6 rokov ako Head of eCommerce. Je zodpovedný za mobilný marketing, získavanie nových mobilných užívateľov a hľadanie business modelov. Predtým pracoval pre T-Mobile, kde bol zodpovedný za mobilné paušály pre konzumerov. Nedávno absolvoval doplnkové štúdium na univerzite v Berkeley.

Mentori v akcii

×

Vzdelávali sme ⧪ Inovovali sme ⧪ Prepájali sme

A to s veľkou radosťou, láskou a celým srdcom.
Butterfly Effect v súčasnej podobe končí, ale spoločne s partnermi sme motivovaní realizovať ambicióznu víziu ďalej.

Čítaj ďalej
© Copyright 2023 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter