V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Roman Paulen Head of eCommerce • Sygic

Roman je odborník na akvizíciu a monetizáciu užívateľov. V Sygicu pracuje už vyše 6 rokov ako Head of eCommerce. Je zodpovedný za mobilný marketing, získavanie nových mobilných užívateľov a hľadanie business modelov. Predtým pracoval pre T-Mobile, kde bol zodpovedný za mobilné paušály pre konzumerov. Nedávno absolvoval doplnkové štúdium na univerzite v Berkeley.

Katarína Snopčoková User Acquisition Specialist • Sygic

Katka pôsobí v oblasti digitálneho marketingu už 8 rokov. Začínala v najväčších mediálnych agentúrach v Prahe, získala znalosti pri spravovaní online kampaní rôznorodých klientov. Od roku 2012 sa zameriava na oblasť performance marketingu. Tomu sa už viac ako 3 roky venuje aj v Sygicu na pozícii User aquisition specialist. Spravuje PPC kampane a rieši ASO (app store optimization).

Jana Knoppová Marketing Manager • Sensoneo

anka sa začala venovať marketingu už počas štúdia na FM UK. Začínala so značkou Nutricia, neskôr prešla k taxi aplikácii Hopin či konferencii TEDxBratislava. Dnes buduje mladú, ale globálne úspešnú slovenskú značku Sensoneo. Sensoneo vyvinulo unikátne riešenie pre Smart Waste Management - senzory a softwáre, ktoré dokážu ušetriť mestu až 30% nákladov na zvoz odpadu.

Filip Glasa Founder • FinStat

Filip v roku 2012 založil dátový projekt FinStat, ktorý dnes navštevuje 500 tisíc užívateľov mesačne a za túto dobu získal tisíce platiacich business zákazníkov. Vo FinState má na starosti stratégiu firmy, smerovanie projektov, vedenie tímov, zosúladenie vývoja a obchodu. Okrem slovenského FinStatu rozbieha aj ďalšie zahraničné dátové projekty.

Adam Marek Analytics manager • Consultant

Adam založil a viedol slovenský startup VIAMO. Firma vznikla ako pokračovanie činnosti mTrustu TSM, ktorý sa od roku 2009 venoval využitiu mobilov pre bankové transakcie a elektronický podpis. Od začiatku roka 2012 sme sa začali zameriavať najmä na Peer-to-Peer prevody, neskôr sa dohodli na spolupráci s Tatrabankou a začal kariéru Analytics managera v Sygicu. Tento rok sa dal na dráhu konzultanta a mentora aj v Butterfly Effect programe.

Michal Grňo Senior Data Analyst • Pixel Federation

Mišo sa dátovej analytike profesionálne venuje už od štúdia na Matfyze, keď pôsobil v ZUNO banke ako dátový analytik. Okrem toho si prešiel aj Nexteria Leadership Academy. V Pixeli začínal ako projektový analytik na hre Diggy’s Adventure. Neskôr sa začal venovať marketingu, kde pôsobí doteraz. Má na starosti všetko, čo súvisí s dátami a marketingom.

Martin Basila CEO • Sensoneo

Martin je dlhoročný vrcholový IT manažér, vyštudoval automatizáciu a robotiku. Pracoval ako Sr IT manažér v NESS Slovensko, programový manažér v Infosys Technologies či Sr. manažér IT v Quimondo. V roku 2012 založil Martin spoločnosť Brain:IT, v rámci ktorej sa v roku 2014 začal venovať téme Smart waste managementu. Od roku 2017 pod značkou Sensoneo j.s.a.

Viktor Zeman CEO • LiveAgent

Viktor nikdy neplánoval podnikať v oblasti affiliate marketingu alebo helpdesk softvérov - všetko sa prihodilo v Quality Unit náhodou. Aktuálne sa v QU darí najmä projektom LiveAgent (multikanálový helpdesk softvér) a PostAffiliatePro (affiliate marketing softvér). S popularitou ich softov vo svete rástla potreba učiť sa škálovať, meniť technológie použité v cloude, technologicky zvládnuť rast.

Pavol Turčina CEO, Business Developer • GOSPACE Tech

Pavol je skúsený manažér a CEO GOSPACE Tech. V tíme sa zameriava na bezchybnú spoluprácu svojho tímu a projektov, ktoré sa majú uskutočniť. Od roku 2011 je člen slovenskej organizácie pre vesmírne aktivity, pričinil sa o úspešné lobovanie za spoluprácu Slovenska s ESA a pomáhal pri koordinácii projektu skCUBE. V súčastnosti je tiež predseda Slovenského leteckého klastra.

Mentori v akcii

Život v Butterfly Effect programe

AKO SA ZABÁVAME:
AKO PRACUJEME:
© Copyright 2018 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Označ témy, ktoré ťa zaujímajú: