V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Katarína Snopčoková User Acquisition Specialist • Exponea

Katka pôsobí v oblasti digitálneho marketingu už 8 rokov. Začínala v najväčších mediálnych agentúrach v Prahe, získala znalosti pri spravovaní online kampaní rôznorodých klientov. Od roku 2012 sa zameriava na oblasť performance marketingu. Tomu sa už viac ako 3 roky venovala v Sygicu na pozíciií User Acquisition Specialist. V súčasnosti posobí v Exponea.

Roman Paulen Head of eCommerce • Sygic

Roman je odborník na akvizíciu a monetizáciu užívateľov. V Sygicu pracuje už vyše 6 rokov ako Head of eCommerce. Je zodpovedný za mobilný marketing, získavanie nových mobilných užívateľov a hľadanie business modelov. Predtým pracoval pre T-Mobile, kde bol zodpovedný za mobilné paušály pre konzumerov. Nedávno absolvoval doplnkové štúdium na univerzite v Berkeley.

Butterfly Effect Andrej Bodnar

Andrej Bodnar Business Transformation Manager • Jaguar Land Rover Slovakia

Andrej je odborník v oblasti IT a business process managementu. Pracuje v JLR viac ako 2 roky ako Business Transformation manager, pričom je zodpovedný za implementáciu business procesov na báze MES a SAP. Okrem Business procesov má na starosti aj oblasť inovácií, nielen pre manufacturing.

Silvia Púchovská Founder • StudioInbound

Silvia Púchovská je digitálna nomádka a online marketérka. S remote work začala v roku 2012, kedy sa vybrala na dobrodružnú cestu po Južnej Amerike. Počas cesty začala blogovať a neskôr freelancovať pre klientov z rôznych krajín. Po piatich rokoch freelancovania začala budovať tím freelancerov, ktorý pod značkou Studio Inbound doručuje rozličné online marketingové projekty pre malé firmy. Silvia o skúsenostiach z nomádstva napísala knihu SVET je moja kancelária.

Butterfly Effect Marek Šulik

Marek Šulik Co-Founder at Echo and Google Certified Trainer for Analytics • Echo

Marek sa online marketingu venuje takmer desaťročie. Svoju pôvodnú SEO špecializáciu rozširoval o ďalšie oblasti efektívneho marketingu, akými sú webová analytika, UX, mediálne plánovanie alebo e-mail marketing. Počas uplynulých rokov navrhoval komplexné komunikačné stratégie pre klientov ako Hyundai, Pelikan, Union, Isadore Apparel alebo SNG.

Butterfly Effect Zuzana Pokrivcakova

Zuzana Pokrivčáková Tím líderka • Basta Digital

Zuzana sa špecializuje na výkonnostný digitálny marketing. V agentúre Basta digital pôsobila ako UX dizajnérka, projektová manažérka a dnes vedie tím marketérov. Vo svojej práci sa venuje najmä strategickému nastavovaniu a riadeniu online marketingových aktivít pre klientov z oblasti zdravotníctva, cestovného ruchu, personalistiky a FMCG. Príležitostne facilituje dizajn šprinty alebo prednáša na túto tému.

Butterfly Effect Andrej Popovic

Andrej Popovič HR Infrastructure and Services Manager • HB Reavis

Andrej má 15 ročné skúsenosti v oblasti riadenia ľudského kapitálu, z toho už vyše 10 rokov pôsobí v HB Reavise, kde sa podieľal prostredníctvom operatívnej a projektovej personálnej práce na raste spoločnosti z lokálnej na medzinárovnú úroveň. Venuje sa budovaniu interných kapacít v oblasti people analytics a automatizácii rutinných procesov, dohliada na mzdové a operatívne funkcie vrátane internej medzinárodnej mobility, aktívne sa podieľa na tvorbe systému riadenia výkonu a talent manažmentu.

Butterfly Effect Vojto Kosa

Vojto Kósa Co-Founder & Creative Director • Echo

Vojto je idea maker s vášňou pre veľké nápady a funkčné texty. Počas siedmich rokov v reklame vymýšľal medzinárodné kampane pre klientov ako Zuno, Pilsner Urquell, O2, VÚB alebo Horalky. Dnes svoje skúsenosti zúročuje v agentúre Echo, kde so svojím tímom tvorí kreatívu, ktorá klientom prináša skutočné výsledky.

Butterfly Effect - Vladimir Klimant

Vladimír Klimant Head of JLR Innovation Lab • Jaguar Land Rover Slovakia

Vladimír má skúsenosti s vedením globálnych projektov v medzinárodných teamoch. Viac ako 12 rokov sa venoval Lean manažmentu, Kaizenu a continuous improvements. Popri tom sa podielal na založení niekoľkých startupov ako napr. GoCatchMe. Momentálne pracuje v Jaguar Land Rover, kde vedie JLR Innovation Lab. Hlavnou úlohou Labu je vyhladávať potenciál pre využitie a implementovanie nových technologií a inovatívnych riešení. Snaží sa tiež naštartovať spoluprácu medzi JLR a slovenskym startup ekosystémom. Vladovým cieľom je pomôcť SK startupom a tak pomaly meniť SR z montážnej linky na technologickú krajinu.

Mentori v akcii

© Copyright 2021 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter