V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Katarína Snopčoková User Acquisition Specialist • Sygic

Katka pôsobí v oblasti digitálneho marketingu už 8 rokov. Začínala v najväčších mediálnych agentúrach v Prahe, získala znalosti pri spravovaní online kampaní rôznorodých klientov. Od roku 2012 sa zameriava na oblasť performance marketingu. Tomu sa už viac ako 3 roky venuje aj v Sygicu na pozícii User aquisition specialist. Spravuje PPC kampane a rieši ASO (app store optimization).

Roman Paulen Head of eCommerce • Sygic

Roman je odborník na akvizíciu a monetizáciu užívateľov. V Sygicu pracuje už vyše 6 rokov ako Head of eCommerce. Je zodpovedný za mobilný marketing, získavanie nových mobilných užívateľov a hľadanie business modelov. Predtým pracoval pre T-Mobile, kde bol zodpovedný za mobilné paušály pre konzumerov. Nedávno absolvoval doplnkové štúdium na univerzite v Berkeley.

Butterfly Effect Andrej Bodnar

Andrej Bodnar Business Transformation Manager • Jaguar Land Rover Slovakia

Andrej je odborník v oblasti IT a business process managementu. Pracuje v JLR viac ako 2 roky ako Business Transformation manager, pričom je zodpovedný za implementáciu business procesov na báze MES a SAP. Okrem Business procesov má na starosti aj oblasť inovácií, nielen pre manufacturing.

Butterfly Effect Andrej Popovic

Andrej Popovič HR Infrastructure and Services Manager • HB Reavis

Andrej má 15 ročné skúsenosti v oblasti riadenia ľudského kapitálu, z toho už vyše 10 rokov pôsobí v HB Reavise, kde sa podieľal prostredníctvom operatívnej a projektovej personálnej práce na raste spoločnosti z lokálnej na medzinárovnú úroveň. Venuje sa budovaniu interných kapacít v oblasti people analytics a automatizácii rutinných procesov, dohliada na mzdové a operatívne funkcie vrátane internej medzinárodnej mobility, aktívne sa podieľa na tvorbe systému riadenia výkonu a talent manažmentu.

Butterfly Effect - Vladimir Klimant

Vladimír Klimant Head of JLR Innovation Lab • Jaguar Land Rover Slovakia

Vladimír má skúsenosti s vedením globálnych projektov v medzinárodných teamoch. Viac ako 12 rokov sa venoval Lean manažmentu, Kaizenu a continuous improvements. Popri tom sa podielal na založení niekoľkých startupov ako napr. GoCatchMe. Momentálne pracuje v Jaguar Land Rover, kde vedie JLR Innovation Lab. Hlavnou úlohou Labu je vyhladávať potenciál pre využitie a implementovanie nových technologií a inovatívnych riešení. Snaží sa tiež naštartovať spoluprácu medzi JLR a slovenskym startup ekosystémom. Vladovým cieľom je pomôcť SK startupom a tak pomaly meniť SR z montážnej linky na technologickú krajinu.

Jana Knoppová Marketing Manager • Sensoneo

anka sa začala venovať marketingu už počas štúdia na FM UK. Začínala so značkou Nutricia, neskôr prešla k taxi aplikácii Hopin či konferencii TEDxBratislava. Dnes buduje mladú, ale globálne úspešnú slovenskú značku Sensoneo. Sensoneo vyvinulo unikátne riešenie pre Smart Waste Management - senzory a softwáre, ktoré dokážu ušetriť mestu až 30% nákladov na zvoz odpadu.

Filip Glasa Founder • FinStat

Filip v roku 2012 založil dátový projekt FinStat, ktorý dnes navštevuje 500 tisíc užívateľov mesačne a za túto dobu získal tisíce platiacich business zákazníkov. Vo FinState má na starosti stratégiu firmy, smerovanie projektov, vedenie tímov, zosúladenie vývoja a obchodu. Okrem slovenského FinStatu rozbieha aj ďalšie zahraničné dátové projekty.

Adam Marek Analytics manager • Consultant

Adam založil a viedol slovenský startup VIAMO. Firma vznikla ako pokračovanie činnosti mTrustu TSM, ktorý sa od roku 2009 venoval využitiu mobilov pre bankové transakcie a elektronický podpis. Od začiatku roka 2012 sme sa začali zameriavať najmä na Peer-to-Peer prevody, neskôr sa dohodli na spolupráci s Tatrabankou a začal kariéru Analytics managera v Sygicu. Momentálne pracuje pre Útvar hodnoty za peniaze.

Michal Grňo Senior Data Analyst • Pixel Federation

Mišo sa dátovej analytike profesionálne venuje už od štúdia na Matfyze, keď pôsobil v ZUNO banke ako dátový analytik. Okrem toho si prešiel aj Nexteria Leadership Academy. V Pixeli začínal ako projektový analytik na hre Diggy’s Adventure. Neskôr sa začal venovať marketingu, kde pôsobí doteraz. Má na starosti všetko, čo súvisí s dátami a marketingom.

Mentori v akcii

Život v Butterfly Effect programe

AKO SA ZABÁVAME:
AKO PRACUJEME:
© Copyright 2019 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Označ témy, ktoré ťa zaujímajú: