V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Michaela Kočiová Head Of Design • Sygic

Miška v roku 2011 začínala v dnes už najväčšom slovenskom UX štúdiu Lighting Beetle ako UX designérka a konzultantka. Dnes spolu s kolegami vylepšuje používateľský zážitok z navigácie Sygic. V roku 2015 spolu s kolegami z UX sveta založila Slovenskú User Experience Asociáciu (SUXA).

Táňa Zacharovská Art Director • Bored Monkey

Táňa študovala sochárstvo a priemyselný dizajn na VŠVU a v Media Lab na Aalto University v Helsinkách. Od hernej 2D a 3D grafiky prešla k art direction. Vo svojom portfóliu má práce pre firmy ako Cauldron, Tentacle Studios, 3D People a Pixel Federation. V súčasnosti vyvíja vlastnú vzdelávaciu tabletovú hru Garbage Gobblers.

Butterfly Effect: Martin Jurášek

Martin Jurášek UX Game Designer • Pixel Federation

Počas 5+ ročnej kariéry v Pixel Federation, mal Martin možnosť pracovať na rôznych aspektoch game dizajnu. Vďaka tomu objavil svoju vášeň - UX design.“Player’s experience” považuje za prioritu číslo 1 a snaží sa ju zohľadňovať vždy pri práci. Za najcennejšiu skúsenosť považuje Seaport, kde pracoval ako Lead Game Designer od prvého dňa, až po global launch na mobily.

Lenka Vavrincová CG Artist • Pixel Federation

Lenka vyštudovala animáciu, ktorá je spolu s 3D grafikou a tvorbou hier jej vášňou. V roku 2017 sa zúčastnila školy tvorby hier SkillDrill, odkiaľ pokračovala na Summer Game dev, kde spolu s tímom vytvorili mobilnú hru. V súčastnej dobe pôsobí v Pixel Federation ako CG artist pre hru Seaport. Okrem toho pracuje na vlastnom projekte a snaží sa vzdelávať seba aj ostatných.

Vincent Durbák Chief Design Officer • Sygic

Absolvent VŠV, ktorý svoju budúcnosť zasvetil dizajnu a komunikácii značiek. Ako dizajnér má za sebou viacero výstav na Slovensku, v Brne, Lisabone či Londýne. Začínal ako grafický dizajnér v IBM, kde pôsobil 8 rokov. Dnes je to už 5 rok, čo sa venuje jednému z najúspešnejších slovenských startupov - firme Sygic, ktorá dnes pôsobí na globálnych trhoch. Zo senior grafického dizajnéra sa vypracoval na Art Directora a dnes vedie celú koncepciu Brand Communication tejto firmy.

Peter Doležal Lead 3D Artist • Pixel Federation

Peter začínal tvorbou Flash mini-hier. Už počas štúdia priemyselného dizajnu na STU v Bratislave pracoval ako Art Lead v Pixel Federation. Zaujíma sa o výrobu hudobných nástrojov, progres digitizér technológií a v roku 2012 vyhral Grand Prize na Behance portfolio review week-u. Momentálne pracuje ako Art Lead na 3D projekte SEAPORT v Pixel Federation

Jozef Kováč Co-founder • Exponea

Jozef po vyštudovaní umelej inteligencie začal pôsobiť ako data- mining konzultant. Pomerne rýchlo spoznal veľa veľkých firiem zvnútra a videl, ako im pokročilá analýza dát pomáha. Založil vlastnú firmu s cieľom doniesť pokročilú analytiku v zrozumiteľnej forme do bežných firiem. Exponea získala viacero investícií a aj v zahraničí sa považuje za jeden z najúspešnejších globálnych startupov.

Butterfly Effect Martin Gajarsky

Martin Gajarský Game Designer • Pixel Federation

Martin pôsobí v Pixel Federation ako Game designer. Bol súčasťou vývoja Galactic Junk League, prvého 3D synchrónneho multiplayer projektu spoločnosti pre platformu Steam, a to od fázy konceptu po final release. V súčasnosti je lead designer historicky najúspešnejšieho projektu spoločnosti TranStation, kde zastrešuje feature plán a optimalizáciu a automatizáciu content updatov.

Martin Klempa CMO • Wezeo

Mate je multitalentovaný človek, ktorý tvoril vizuály pre značky ako Coca Cola alebo Adidas. Pracoval pre prestížne agentúry ako MUW Saatchi & Saatchi, kde uplatňoval svoje všestranné grafické umenie. Používateľskú psychológiu myslenia zohľadňoval v dizajne ešte predtým, než sa stali bežne známe buzzwordy ako UI / UX.

Mentori v akcii

Život v Butterfly Effect programe

AKO SA ZABÁVAME:
AKO PRACUJEME:
© Copyright 2018 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Označ témy, ktoré ťa zaujímajú: