V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Denis Talár Interaction Designer • Lighting Beetle

Denis je UX dizajnér v agentúre Lighting Beetle*, kde s tímom dizajnuje používateľskú skúsenosť webov a aplikácií pre veľkých slovenských a zahraničných klientov. Na dizajne má najradšej to, že prostredníctvom neho môžeme spraviť životy ľudí jednoduchšie a krajšie. Okrem dizajnovania má v obľube testovanie a prepájanie kvalitatívnych dát s kvantitatívnymi.

Lukáš Oškera Interaction Designer • Lighting Beetle

Lukáš vyštudoval Fakultu informatiky a informačných technológií STU a už počas štúdia našiel svoju vášeň v UX, ktorému sa dnes venuje. V práci rád uplatňuje metódy kritického myslenia a okrem riešenia problémov s použiteľnosťou sa snaží nazerať aj do problematiky produktov samotných. V agentúre Lighting Beetle, kde pracoval na projektoch pre bankovníctvo, telco či štátny sektor, pôsobí ako interaction designer.

Dominika Malejčíková UX Researcher • Lighting Beetle

Študovala psychológiu a na weby či appky sa pozerá v prvom rade z pohľadu zákazníka. Dominika sa venuje dizajnovaniu používateľskej skúsenosti so zameraním na výskumnú časť. V Lighting Beetle* pracuje ako UX Researcher a rada pretvorí hŕbu kvalitatívnych dát na vizuálny poriadok.

Tatu Petersen-Jessen Entrepreneur & Creative Executive in Games, Art Director • Rovio

Tatu is an entrepreneur and a seasoned game industry professional with a creative and artistic background. During the past two decades Tatu has worked with some of the best teams and experts in the industry from mobile to AAA and back. Tatu has worked on more than 50 globally published games in companies such as Digital Chocolate, Remedy and for the past 6 years at Rovio, where he works as an Art Director. While Tatu is still hands on when needed, his focus during the recent years has been increasingly on perfecting the processes and best practices in game art, UX and marketing.

Táňa Zacharovská Art Director • Bored Monkey

Táňa študovala sochárstvo a priemyselný dizajn na VŠVU a v Media Lab na Aalto University v Helsinkách. Od hernej 2D a 3D grafiky prešla k art direction. Vo svojom portfóliu má práce pre firmy ako Cauldron, Tentacle Studios, 3D People a Pixel Federation. V súčasnosti vyvíja vlastnú vzdelávaciu tabletovú hru Garbage Gobblers.

Butterfly Effect martin-majling-flowbakery-600x600-min

Martin Majling Head of UX Design • FlowBakery

Martin pracuje viac ako 12 rokov v oblasti dizajnu digitálnych produktov. Podieľal sa na výskume, návrhu a testovaní inovačných riešení pre lídrov na trhu v oblasti energetiky, technológií, telekomunikácií a financií. Je spoluzakladateľom UX štúdia FlowBakery, v ktorom vytvárajú inovatívne riešenia digitálnych produktov.

Michaela Kočiová Head Of Design • Sygic

Miška je User Experience dizajnérka, podľa ktorej je dobrý dizajn založený na potrebách ľudí, ako aj potrebách biznisu. Tvorbe produktov a služieb sa venuje už vyše 10 rokov. Design je podľa Mišky témou, ktorú má zmysel podporovať a vzdelávať v nej. A to je aj jedným z dôvodov, prečo spoluzaložila Slovenskú User Experience Asociáciu.

Butterfly Effect Andrej Garaj

Andrej Garaj UX Designer • Sygic

Andrej je dizajnér používateľskej skúsenosti v Sygicu, kde spolu s kolegami vyvíjajú navigáciu pre milióny používateľov. Okrem bežnej dizajnérskej práce má rád rôznodé metodiky a nové dizajnérske postupy. Je veľkým fanúšikom dizajn šprintu a dizajnérskych workshopov, ktoré prinášajú efektivitu a poriadok. Svoj voľný čas venuje Butterfly Effectu alebo Inováciam Bratislavy, kde pomáha ako UX konzultant.

Maroš Hollý UI Designer • Sygic

Maroš je dizajnér, nedizajnér vychovaný ulicou. Všetko know how nachytal po internetoch tutoriáloch a sledovaním úspešnejších a talentovanejších ľudi ako je on sám. Predtým ako zakotvil v Sygicu, robil v malom štúdiu kde pracoval na appkách pre IIHF, Prima Banku a mnoho iných. Nepohrdne ani tvorbou funkčného webu či iného digitálneho média.

Mentori v akcii

© Copyright 2021 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter