V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Táňa Zacharovská Art Director • Bored Monkey

Táňa študovala sochárstvo a priemyselný dizajn na VŠVU a v Media Lab na Aalto University v Helsinkách. Od hernej 2D a 3D grafiky prešla k art direction. Vo svojom portfóliu má práce pre firmy ako Cauldron, Tentacle Studios, 3D People a Pixel Federation. V súčasnosti vyvíja vlastnú vzdelávaciu tabletovú hru Garbage Gobblers.

Butterfly Effect martin-majling-flowbakery-600x600-min

Martin Majling Head of UX Design • FlowBakery

Martin pracuje viac ako 12 rokov v oblasti dizajnu digitálnych produktov. Podieľal sa na výskume, návrhu a testovaní inovačných riešení pre lídrov na trhu v oblasti energetiky, technológií, telekomunikácií a financií. Je spoluzakladateľom UX štúdia FlowBakery, v ktorom vytvárajú inovatívne riešenia digitálnych produktov.

Michaela Kočiová Head Of Design • Sygic

Miška v roku 2011 začínala v dnes už najväčšom slovenskom UX štúdiu Lighting Beetle ako UX designérka a konzultantka. Dnes spolu s kolegami vylepšuje používateľský zážitok z navigácie Sygic. V roku 2015 spolu s kolegami z UX sveta založila Slovenskú User Experience Asociáciu (SUXA).

Butterfly Effect Andrej Garaj

Andrej Garaj UX Designer • Sygic

Andrej pomáha v Sygicu s dizajnom používateľskej skúsenosti. S UX dizajnom začínal v online marketingovej agentúre Pizza SEO (dnes Basta digital). Okrem bežnej dizajnérskej práce sa orientuje na metodiky, ktoré pomáhajú pri vývoji produktov a služieb. Je zástancom udržateľných produktov a cirkulárnej ekonomiky.

Maroš Hollý UI Designer • Sygic

Maroš je dizajnér, nedizajnér vychovaný ulicou. Všetko know how nachytal po internetoch tutoriáloch a sledovaním úspešnejších a talentovanejších ľudi ako je on sám. Predtým ako zakotvil v Sygicu, robil v malom štúdiu kde pracoval na appkách pre IIHF, Prima Banku a mnoho iných. Nepohrdne ani tvorbou funkčného webu či iného digitálneho média.

Butterfly Effect Zuzana Pokrivcakova

Zuzana Pokrivčáková Tím líderka • Basta Digital

Zuzana sa špecializuje na výkonnostný digitálny marketing. V agentúre Basta digital pôsobila ako UX dizajnérka, projektová manažérka a dnes vedie tím marketérov. Vo svojej práci sa venuje najmä strategickému nastavovaniu a riadeniu online marketingových aktivít pre klientov z oblasti zdravotníctva, cestovného ruchu, personalistiky a FMCG. Príležitostne facilituje dizajn šprinty alebo prednáša na túto tému.

Butterfly Effect: Martin Jurášek

Martin Jurášek UX Game Designer • Pixel Federation

Počas 5+ ročnej kariéry v Pixel Federation, mal Martin možnosť pracovať na rôznych aspektoch game dizajnu. Vďaka tomu objavil svoju vášeň - UX design.“Player’s experience” považuje za prioritu číslo 1 a snaží sa ju zohľadňovať vždy pri práci. Za najcennejšiu skúsenosť považuje Seaport, kde pracoval ako Lead Game Designer od prvého dňa, až po global launch na mobily.

Lenka Vavrincová CG Artist • Pixel Federation

Lenka vyštudovala animáciu, ktorá je spolu s 3D grafikou a tvorbou hier jej vášňou. V roku 2017 sa zúčastnila školy tvorby hier SkillDrill, odkiaľ pokračovala na Summer Game dev, kde spolu s tímom vytvorili mobilnú hru. V súčastnej dobe pôsobí v Pixel Federation ako CG artist pre hru Seaport. Okrem toho pracuje na vlastnom projekte a snaží sa vzdelávať seba aj ostatných.

Product Design Methodologist

Michaela Fuleková Product Design Methodologist • HB Reavis

Miška má široké portfolio skúseností s vedením projektov v oblasti zákazníckej skúsenosti a zlepšovaní zákazníckej spokojnosti. Niekoľko rokov sa venovala dizajnu produktov a služieb v Telekome. Aktuálne pôsobí ako interný facilitator user-centric prístupu v hbreavis a popri tom si rozširuje obzory prípravou a facilitovaním workshopov k rôznym ďalším projektom.

Mentori v akcii

Život v Butterfly Effect programe

© Copyright 2020 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Označ témy, ktoré ťa zaujímajú: