V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Michal Juranyi Lead Python Developer • VNET

Michal je absolventom FIIT STU, kde sa už počas štúdia zaujímal o rôzne oblasti IT. Vo voľnom čase sa venoval práci na menších webových aplikáciách, pri čom získal praktické skúsenosti nie len s programovaním, ale aj s návrhom a prevádzkou webových aplikácií. Tieto skúsenosti neskôr zúročil ako programátor v spoločnosti VNET, kde dnes vedie tím zaoberajúci sa softvérovým vývojom a automatizáciou firemných procesov.

Boris Bielik iOS Tech Lead • Zendesk

Boris sa iOS developmentu venuje od roku 2009. Vytvoril a spolupracoval na desiatkách iOS aplikáciach, ktoré používa od 100 po 5 mil. užívateľov. Viedol tiež prvý iOS kurz na Slovensku a spoluorganizuje bratislavské iOS meetupy BAiOS, administruje slack pre slovenských a českých iOS developerov (100+) Momentálne pôsobí v Zendesk-u.

Butterfly Effect Michal Deak

Michal Deak Unity Programmer • Pixel Federation

Michal začal pracovať pre Pixel Federation ako programátor v roku 2014. Za ten čas prestriedal množstvo projektov a technológií - Emporea (ActionScript 3, Flash), Colab (Unreal Engine 4), TrainStation 1 (ActionScript 3, Haxe, WebGL), RnD Messenger hry (Haxe, WebGL), TrainStation 2 (Unity). Momentálne pracuje na novej pripravovanej hre v Unity.

Miroslav Kacera Head of Android Development • Sygic

Miroslav vyštudoval FIIT STU v Bratislave, odbor Informačné systémy. Už popri škole pracoval v spoločnosti Orange, kde mal možnosť stretnúť sa so systémom Android. Zo záujmu o Android vznikla aj jeho diplomová práca, ktorá prezentovala možnosti využitia Augmented Reality na telefóne. Momentálne už takmer 5 rokov pracuje vo firme Sygic, kde sa podieľa na vývoji navigačnej app pre Android.

Pavel Doležal Producer • Pixel Federation

Pavel pracuje v IT už takmer 15 rokov. Pár rokov spravoval client-server prostredia, potom programoval interaktívne moduly, tvoril vizuály a malé hry pre reklamné agentúry. Od roku 2012 produkoval free2play hry pre Pixel Federation. V súčastnosti v Pixel Federation vedie R&D.

Tomáš Husár Game Developer • Pixel Federation

Tomáš sa aktívne venuje tvorbe hier od svojich 14 rokov, najprv to bolo u seba v detskej izbe, neskôr na vysokej škole a teraz pracuje ako programátor na jednom z projektov v PixelFederation. Začínal s Flashom a hrami pre browser, čo sa ukázalo ako dôležitý skill v spolupráci s PixelFederation, neskôr to boli mobilné hry a teraz sa spolu so svetom presúva na nové technologie, postupy a výzvy. Tomáš nie je len nudným vývojárom hier, ale aj vášnivým hráčom, a teda jeho práca je preň ho aj záľubou

Filip Glasa Founder • FinStat

Filip v roku 2012 založil dátový projekt FinStat, ktorý dnes navštevuje 500 tisíc užívateľov mesačne a za túto dobu získal tisíce platiacich business zákazníkov. Vo FinState má na starosti stratégiu firmy, smerovanie projektov, vedenie tímov, zosúladenie vývoja a obchodu. Okrem slovenského FinStatu rozbieha aj ďalšie zahraničné dátové projekty.

Peter Štefček Lead Software Architect • Pixel Federation

Peter začínal ako Flash & Java developer, dnes je hlavný softvérový architekt v Pixel Federation. Je autorom opensource GPU 2D frameworku Genome2D http://www.genome2d.com/, ktorý sa sústreďuje predovšetkým na technológiu Flash Stage3D, ale teraz podporuje dokonca aj JS / WebGL a Unity. Na jeho frameworku Genome2D bežia aj hry Diggys Adventures či Seaport od Pixel Federation.

Martin Basila CEO • Sensoneo

Martin je dlhoročný vrcholový IT manažér, vyštudoval automatizáciu a robotiku. Pracoval ako Sr IT manažér v NESS Slovensko, programový manažér v Infosys Technologies či Sr. manažér IT v Quimondo. V roku 2012 založil Martin spoločnosť Brain:IT, v rámci ktorej sa v roku 2014 začal venovať téme Smart waste managementu. Od roku 2017 pod značkou Sensoneo j.s.a.

Mentori v akcii

© Copyright 2021 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter