V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Luís Pedro Lemos Architekt riešenia • Bloomreach

Luís je skúsený softvérový vývojár,od začiatku svojej kariéry sa venoval najmä konzultáciám a vývoju backendu. K Bloomreach sa pridal v roku 2014 a je dočasne na pozícii Architekt riešenia. Podieľa sa na mnohých fázach implementácie klientských projektov a tiež vytvára, udržiava a poskytuje niekoľko školení pre vývojárov.

Nicholas Pavao Solutions Architect • Bloomreach

Nicholas is a full-stack developer, consultant, and trainer with five years of experience. He works on the Professional Services team within Bloomreach as a Solutions Architect. During this role, he has gained experience with implementing Bloomreach’s suite of products to fulfil a variety of client use cases.

Pavel Doležal Producer • Pixel Federation

Pavel pracuje v IT už takmer 15 rokov. Pár rokov spravoval client-server prostredia, potom programoval interaktívne moduly, tvoril vizuály a malé hry pre reklamné agentúry. Od roku 2012 produkoval free2play hry pre Pixel Federation. V súčastnosti v Pixel Federation vedie R&D.

Butterfly Effect Michal Deak

Michal Deak Unity Programmer • Pixel Federation

Michal začal pracovať pre Pixel Federation ako programátor v roku 2014. Za ten čas prestriedal množstvo projektov a technológií - Emporea (ActionScript 3, Flash), Colab (Unreal Engine 4), TrainStation 1 (ActionScript 3, Haxe, WebGL), RnD Messenger hry (Haxe, WebGL), TrainStation 2 (Unity). Momentálne pracuje na novej pripravovanej hre v Unity.

Luís Pedro Lemos Solutions Architect • Bloomreach

Luís is an experienced software developer who has been focusing mostly on consultancy and backend development from the start of his career. He joined Bloomreach in 2014 and is currently a Solution Architect, involved in many phases of client project implementations, and also creating, maintaining, and delivering several developer training.

Michal Juranyi Lead Python Developer • VNET

Michal je absolventom FIIT STU, kde sa už počas štúdia zaujímal o rôzne oblasti IT. Vo voľnom čase sa venoval práci na menších webových aplikáciách, pri čom získal praktické skúsenosti nie len s programovaním, ale aj s návrhom a prevádzkou webových aplikácií. Tieto skúsenosti neskôr zúročil ako programátor v spoločnosti VNET, kde dnes vedie tím zaoberajúci sa softvérovým vývojom a automatizáciou firemných procesov.

Boris Bielik iOS Tech Lead • Zendesk

Boris sa iOS developmentu venuje od roku 2009. Vytvoril a spolupracoval na desiatkách iOS aplikáciach, ktoré používa od 100 po 5 mil. užívateľov. Viedol tiež prvý iOS kurz na Slovensku a spoluorganizuje bratislavské iOS meetupy BAiOS, administruje slack pre slovenských a českých iOS developerov (100+) Momentálne pôsobí v Zendesk-u.

Miroslav Kacera Head of Android Development • Sygic

Miroslav vyštudoval FIIT STU v Bratislave, odbor Informačné systémy. Už popri škole pracoval v spoločnosti Orange, kde mal možnosť stretnúť sa so systémom Android. Zo záujmu o Android vznikla aj jeho diplomová práca, ktorá prezentovala možnosti využitia Augmented Reality na telefóne. Momentálne už takmer 5 rokov pracuje vo firme Sygic, kde sa podieľa na vývoji navigačnej app pre Android.

Filip Glasa Founder • FinStat

Filip v roku 2012 založil dátový projekt FinStat, ktorý dnes navštevuje 500 tisíc užívateľov mesačne a za túto dobu získal tisíce platiacich business zákazníkov. Vo FinState má na starosti stratégiu firmy, smerovanie projektov, vedenie tímov, zosúladenie vývoja a obchodu. Okrem slovenského FinStatu rozbieha aj ďalšie zahraničné dátové projekty.

Mentori v akcii

© Copyright 2021 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter