V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Lucia Moravanská UX researcher • Kiwi.com

Lucia je vyštudovaná religionistka, pričom sa neskôr rozhodla viac zamerať na sociálne vedy. Dokončila štúdium sociálnej antropológie a gender studies. Pracovala ako analytička a výskumníčka na Masarykovej univerzite, neskôr prešla do súkromného sektoru. Všetky tieto skúsenosti ju pripravili na rolu UX výskumníčky, ktorá práve umožňuje aplikovať získané vedomosti z viacerých oblastí a porozumieť, čo užívatelia chcú a aké sú ich potreby.

Yujia Cao UX research manager • Kiwi.com

Yujia pôvodne vyštudovala engineering, ale postupne sa začala zaujímať o informatiku a oblasť interakcie človeka s počítačom (human-computer interaction). Pracovala desať rokov ako špecialistka dizajnu cieleného na človeka a tiež sa venovala UX výskumu a dizajnu. Nakoniec naplno zakotvila v UX výskume, ktorý nielen náplňa jej zvedavú myseľ, ale súčasne prináša značné benefity pre firmy pri tvorbe ich produktov.

Luís Pedro Lemos Solutions Architect • Bloomreach

Luís je skúsený softvérový vývojár,od začiatku svojej kariéry sa venoval najmä konzultáciám a vývoju backendu. K Bloomreach sa pridal v roku 2014 a v súčasnosti je na pozícii Solutions Architect. Podieľa sa na mnohých fázach implementácie klientských projektov a tiež vytvára, udržiava a poskytuje niekoľko školení pre vývojárov.

Nicholas Pavao Solutions Architect • Bloomreach

Nicholas is a full-stack developer, consultant, and trainer with five years of experience. He works on the Professional Services team within Bloomreach as a Solutions Architect. During this role, he has gained experience with implementing Bloomreach’s suite of products to fulfil a variety of client use cases.

Pavel Doležal Producer • Pixel Federation

Pavel pracuje v IT už takmer 15 rokov. Pár rokov spravoval client-server prostredia, potom programoval interaktívne moduly, tvoril vizuály a malé hry pre reklamné agentúry. Od roku 2012 produkoval free2play hry pre Pixel Federation. V súčastnosti v Pixel Federation vedie R&D.

Butterfly Effect Michal Deak

Michal Deak Unity Programmer • Pixel Federation

Michal začal pracovať pre Pixel Federation ako programátor v roku 2014. Za ten čas prestriedal množstvo projektov a technológií - Emporea (ActionScript 3, Flash), Colab (Unreal Engine 4), TrainStation 1 (ActionScript 3, Haxe, WebGL), RnD Messenger hry (Haxe, WebGL), TrainStation 2 (Unity). Momentálne pracuje na novej pripravovanej hre v Unity.

Luís Pedro Lemos Solutions Architect • Bloomreach

Luís is an experienced software developer who has been focusing mostly on consultancy and backend development from the start of his career. He joined Bloomreach in 2014 and is currently a Solution Architect, involved in many phases of client project implementations, and also creating, maintaining, and delivering several developer training.

Michal Juranyi Lead Python Developer • VNET

Michal je absolventom FIIT STU, kde sa už počas štúdia zaujímal o rôzne oblasti IT. Vo voľnom čase sa venoval práci na menších webových aplikáciách, pri čom získal praktické skúsenosti nie len s programovaním, ale aj s návrhom a prevádzkou webových aplikácií. Tieto skúsenosti neskôr zúročil ako programátor v spoločnosti VNET, kde dnes vedie tím zaoberajúci sa softvérovým vývojom a automatizáciou firemných procesov.

Boris Bielik iOS Tech Lead • Zendesk

Boris sa iOS developmentu venuje od roku 2009. Vytvoril a spolupracoval na desiatkách iOS aplikáciach, ktoré používa od 100 po 5 mil. užívateľov. Viedol tiež prvý iOS kurz na Slovensku a spoluorganizuje bratislavské iOS meetupy BAiOS, administruje slack pre slovenských a českých iOS developerov (100+) Momentálne pôsobí v Zendesk-u.

Mentori v akcii

×

Vzdelávali sme ⧪ Inovovali sme ⧪ Prepájali sme

A to s veľkou radosťou, láskou a celým srdcom.
Butterfly Effect v súčasnej podobe končí, ale spoločne s partnermi sme motivovaní realizovať ambicióznu víziu ďalej.

Čítaj ďalej
© Copyright 2023 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter