V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Viktor Mach Head of Academy • Bloomreach

Viktor rozvíjal svoju tech kariéru v Exponea, už počas štúdia na UCL. Prešiel si viacerými rolami cez klientský servis, spolupráce, či produktové oddelenia. Nedávno vybudoval Bloomreach akadémiu, ktorá každoročne certifikuje viac ako 800 Bloomreach používateľov softvéru a ponúka komplexné vedenie medzi produktami pre technické a obchodné osobnosti, ktoré sú nadšencami v oblasti marketing e-commerce.

Viktor Mach Head of Academy • Bloomreach

Viktor has developed his career in tech at Exponea, alongside his university studies at UCL. He has explored various roles across the client services, partnerships and product departments. Recently, Viktor has built Bloomreach Academy which yearly certifies 800+ Bloomreach software users and offers comprehensive cross-product thought leadership for technical and business personas passionate about e-commerce marketing.

Silvia Púchovská Founder • StudioInbound

Silvia Púchovská je digitálna nomádka a online marketérka. S remote work začala v roku 2012, kedy sa vybrala na dobrodružnú cestu po Južnej Amerike. Počas cesty začala blogovať a neskôr freelancovať pre klientov z rôznych krajín. Po piatich rokoch freelancovania začala budovať tím freelancerov, ktorý pod značkou Studio Inbound doručuje rozličné online marketingové projekty pre malé firmy. Silvia o skúsenostiach z nomádstva napísala knihu SVET je moja kancelária.

Mentori v akcii

×

Vzdelávali sme ⧪ Inovovali sme ⧪ Prepájali sme

A to s veľkou radosťou, láskou a celým srdcom.
Butterfly Effect v súčasnej podobe končí, ale spoločne s partnermi sme motivovaní realizovať ambicióznu víziu ďalej.

Čítaj ďalej
© Copyright 2023 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter