V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Justin E. Daniel, MBA Poradca obchodných služieb USA • Bloomreach

Justin je ostrieľaný viac-kanálový profesionál v oblasti merchandisingu s viac ako 15.-ročnou skúsenosťou. Ako Poradca obchodných služieb v Bloomreach,inštruuje profesionálov o spôsoboch využitia všetkých možností platformy Bloomreach. Naprieč jeho kariérou, Justin pomohol mnohým známym organizáciám využívajúcim rôzne analytické nástroje a nástroje platformy stránok na zlepšenie zákazníckej skúsenosti.

Nicholas Pavao Architekt riešení • Bloomreach

Nicholas je vývojár, konzultant a trenér s 5. - ročnou skúsenosťou. Pracuje v tíme profesionálnych služieb v Bloomreach ako architekt riešení. Počas tejto role získal skúsenosti s implementovaním Bloomreach's suite produktov k naplneniu rôznych prípadov v použití pre klienta.

Marcel Madarasz Biznis konzultant • Bloomreach

Marcel je špecialistom v marketingovej automatizácii & analytike, je zapálený z poskytovania personalizovaných zákazníckych skúseností pre svojich klientov. Ako biznis konzultant v Bloomreach dodáva projekty pre rôzne značky po celom svete a radí v oblasti používania modelov umelej inteligencie, A/B testovania, optimalizácie konverzného pomeru s psychológii správania.

Mentori v akcii

© Copyright 2021 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter