V AppsLabe aj GamesLabe stretneš len ľudí, čo majú čo povedať, povedia ti to na rovinu a občas ťa to aj zabolí. Ale pomôžu ti zlepšiť sa, zistiť svoje limity,vypracovať sa na pozíciu, ktorú chceš a, aby si ich mohol prekonať.

Justin E. Daniel, MBA Poradca obchodných služieb USA • Bloomreach

Justin je ostrieľaný viac-kanálový profesionál v oblasti merchandisingu s viac ako 15.-ročnou skúsenosťou. Ako Poradca obchodných služieb v Bloomreach,inštruuje profesionálov o spôsoboch využitia všetkých možností platformy Bloomreach. Naprieč jeho kariérou, Justin pomohol mnohým známym organizáciám využívajúcim rôzne analytické nástroje a nástroje platformy stránok na zlepšenie zákazníckej skúsenosti.

Luís Pedro Lemos Architekt riešenia • Bloomreach

Luís je skúsený softvérový vývojár,od začiatku svojej kariéry sa venoval najmä konzultáciám a vývoju backendu. K Bloomreach sa pridal v roku 2014 a je dočasne na pozícii Architekt riešenia. Podieľa sa na mnohých fázach implementácie klientských projektov a tiež vytvára, udržiava a poskytuje niekoľko školení pre vývojárov.

Nicholas Pavao Architekt riešení • Bloomreach

Nicholas je vývojár, konzultant a trenér s 5. - ročnou skúsenosťou. Pracuje v tíme profesionálnych služieb v Bloomreach ako architekt riešení. Počas tejto role získal skúsenosti s implementovaním Bloomreach's suite produktov k naplneniu rôznych prípadov v použití pre klienta.

Marcel Madarasz Biznis konzultant • Bloomreach

Marcel je špecialistom v marketingovej automatizácii & analytike, je zapálený z poskytovania personalizovaných zákazníckych skúseností pre svojich klientov. Ako biznis konzultant v Bloomreach dodáva projekty pre rôzne značky po celom svete a radí v oblasti používania modelov umelej inteligencie, A/B testovania, optimalizácie konverzného pomeru s psychológii správania.

Lukáš Oškera Interaction Designer • Lighting Beetle

Lukáš vyštudoval Fakultu informatiky a informačných technológií STU a už počas štúdia našiel svoju vášeň v UX, ktorému sa dnes venuje. V práci rád uplatňuje metódy kritického myslenia a okrem riešenia problémov s použiteľnosťou sa snaží nazerať aj do problematiky produktov samotných. V agentúre Lighting Beetle, kde pracoval na projektoch pre bankovníctvo, telco či štátny sektor, pôsobí ako interaction designer.

Denis Talár Interaction Designer • Lighting Beetle

Denis je UX dizajnér v agentúre Lighting Beetle*, kde s tímom dizajnuje používateľskú skúsenosť webov a aplikácií pre veľkých slovenských a zahraničných klientov. Na dizajne má najradšej to, že prostredníctvom neho môžeme spraviť životy ľudí jednoduchšie a krajšie. Okrem dizajnovania má v obľube testovanie a prepájanie kvalitatívnych dát s kvantitatívnymi.

Lukáš Miško Interaction Designer • Lighting Beetle

Lukáš s UX začínal v online marketingovej agentúre Basta digital, no už po pár mesiacoch prešiel do spoločnosti Profesia, kde pôsobil ako produktový dizajnér. Aktuálne pracuje vo firme Lighting Beetle ako Interaction Designer. Lukáš dizajnu nemá dosť a vo svojom voľnom čase organizoval Sketch meetupy, pomáha pri ByDesign Conference, rozbehol s kamošmi Design Sprint a aktívne rozbieha ďalšie projekty.

Dominika Malejčíková UX Researcher • Lighting Beetle

Študovala psychológiu a na weby či appky sa pozerá v prvom rade z pohľadu zákazníka. Dominika sa venuje dizajnovaniu používateľskej skúsenosti so zameraním na výskumnú časť. V Lighting Beetle* pracuje ako UX Researcher a rada pretvorí hŕbu kvalitatívnych dát na vizuálny poriadok.

Nicholas Pavao Solutions Architect • Bloomreach

Nicholas is a full-stack developer, consultant, and trainer with five years of experience. He works on the Professional Services team within Bloomreach as a Solutions Architect. During this role, he has gained experience with implementing Bloomreach’s suite of products to fulfil a variety of client use cases.

Mentori v akcii

© Copyright 2021 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Odoberaj newsletter