Náš príbeh

Náš program vznikol v hlavách lídrov top firiem z digital biznisu a vzdelávania – Michala Štencla (Sygic), Branislava Kleskeňa (Leaf), Lucie a Šimona Šickovcov (Pixel Federation) a Petra Čerešníka (HubHub). Najprv ako myšlienka akejsi akadémie, dnes je Butterfly Effect zhmotnením toho, že komerčné spoločnosti môžu spolupracovať medzi sebou aj so školami a meniť stereotypy v našej krajine. Hneď od prvých chvíľ sa snažíme byť finančne sebestačnou vzdelávacou organizáciou.

Zakladatelia

Michal Štencl CEO • Sygic

Najdôležitejšou hodnotou spoločnosti je vzdelanie. Vzdelaná spoločnosť sa nemusí báť o svoju budúcnosť. Čím ďalej, tým viac budeme potrebovať pracovať hlavou a menej rukami a ja verím, že svojou malou štipkou pomôže aj Sygic tomuto rozvoju a lepšej budúcnosti pre Slovensko.

Lucia & Šimon Šickovci Co-Founders • Pixel Federation

Keď sme zakladali Pixel Federation, jeden z kľúčových pilierov tvorili aktivity v oblasti vzdelávania. Dnes máme skúseností a zároveň aj priestor a potrebu ich dávať ďalej. Záleží nám na tom, aké príležitosti majú mladí ľudia dnes a aké príležitosti v rámci nášho priemyslu poskytuje naša krajina.

Branislav Kleskeň Riaditeľ • LEAF

Butterfly Effect je platforma nielen pre zakladajúcich členov. Našim cieľom je udržať slovenské talenty na našom trhu a vytvoriť príležitosti pre tých, ktorí sú za hranicami, aby sa vrátili. Platforma im má pomôcť v rozbehnutí zmysluplnej kariéry či vlastných biznisových riešeniach, ktoré koniec koncov pomôžu budovať celý podnikateľský ekosystém.

Peter Čerešník Member Board Of Directors • HubHub

Dnes sú start-upy a korporácie dva odlišné svety, ktoré sa postupne budú zbližovať. HubHub nie je len o mieste, je o nápadoch a myšlienkch. Našim cieľom je pracovať s talentovanými ľuďmi, vytvárať príležitosti pre rast a využívať potenciál, ktorý doma máme. Som preto veľmi rád, že sme súčasťou Butterfly Effect programu už od samotného začiatku.

Butterfly Effect Tím

Slavo Oslej Marketing Wizard

Stará sa o synergie medzi všetkými našimi komunitami - študentmi, mentormi aj partnermi. Pomáha pri organizačnom aj obsahovom zabezpečení workshopov a mentoringov, pomáha spravovať sociálne médiá a buduje povedomie o našom programe. Má bohatý network a hlavu plnú nápadov. Do Butterfly Effect programu prišiel z Telekomu, kde bol súčasť New business tímu a formoval partnerstvá predovšetkým so startupovým ekosystémom.

Baška Klimek LabMaster • Project leader

Z bankového sektora online marketingu prešla do reklamných a technologických agentúr na pozíciu Content Strategist pre klientov ako Viamo, VÚB, Sberbank, O2. Spoluzaložila Impact Incubator, Business Clinic – poradenstvo pre začínajúce startupy a slovenskú pobočku medzinárodnej platformy coworkingov – Impact HUB Bratislava.Venuje sa dizajnu vzdelávacích programov v IT a biznis odvetví. Dnes pomáha tvoriť obsah Apps Lab a štruktúru Butterfly Effect programu a v skúkromí sa zaujíma o Tech4good riešenia.

Michal Ferko LabMaster

Michal studoval informatiku na FMFI UK, kde dokoncil PhD studium v oblasti real-time rendering. V roku 2013 vytvoril na skole predmet, v ramci ktoreho vyucuje tvorbu hier v Unity. Pocas studia rozbehol startup pre tvorbu mobilnych aplikacii a hier eof studios. Od roku 2016 organizuje letnu skolu tvorby hier Summer Game Dev. Predmet o tvorbe hier uci od septembra bude ucit na FMFI UK a FIIT STU zaroven. Okrem toho mentoruje Unity programatorov vo firme Powerplay Studio.

Partneri a podporovatelia

Pridaj sa k Butterfly Effect platforme. Chceme byť malým mávnutím a inšpiráciou pre veľkú zmenu. Ak to chceme dosiahnuť, je nás potrebných viac. Neváhaj sa nám ozvať na baska@butterflyeffect.sk
© Copyright 2019 Butterfly Effect. Všetky práva vyhradené.

Vyber si Lab a zadania, ktoré chceš vypracovať:

Označ témy, ktoré ťa zaujímajú: